Lifestyle

Odświeżamy swoje wnętrza

Opublikowano: 17 czerwca 2019 o 09:00   /   przez   /   komentarze (0)

Każdy dom i każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga odświeżenia. Nowe dodatki, zmiana mebli, świeże rośliny, odmalowane ściany. Czasami wystarczy delikatna zmiana, np. w postaci innego oświetlenia lub nowego dywanu. Powody odświeżenia wnętrza są różne. Od zwykłej chęci zmiany wystroju, przez konieczność wymiany niektórych elementów wyposażenia, po np. przeprowadzkę, kiedy chcemy dopasować nowe mieszkanie pod siebie.

Dopasuj wnętrze do swoich indywidualnych potrzeb!

Odświeżenie mieszkania lub domu może być bardzo proste. Najczęściej wystarczy odmalować ściany, zmienić dodatki lub wstawić jeden dodatkowy element w postaci np. szafki na buty loft, dużej zielonej rośliny lub nowego regału. Wszystko zależy od tego, jak duże zmiany chcemy wprowadzić. Odświeżając mieszkanie, warto skorzystać z okazji i zadbać o to, by dopasować wnętrze do naszych potrzeb. Może marzy ci się jasne, przestronne mieszkanie? Oczywiście, nie da się zwiększyć metrażu, ale można pomalować ściany na jasny kolor i wyrzucić wszystkie zbędne meble i bibeloty, które niepotrzebnie zajmują przestrzeń.

Takie delikatne zmiany, to również świetna okazja do wprowadzenia akcentów w innym stylu. Do minimalistycznego wystroju idealnie będą pasować stoły industrialne lub nowoczesny, designerski fotel. We wnętrzu skandynawskim można dodać akcentów rustykalnych. Dobrze sprawdzą się również różnego rodzaju akcesoria i dodatki, które nadadzą pomieszczeniu nieco bardziej przytulnego charakteru. Nie lekceważ mocy drobnych zmian — czasami ramka na zdjęcia i wazon z kwiatami, potrafią całkowicie odmienić wnętrze.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

szesnaście − trzynaście =