Polecamy

Marka York

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

W celu usprawnienia sobie domowych prac oraz firmowych usług związanych ze sprzątaniem i zachowaniem najwyższego poziomu higieny warto poznać bezkonkurencyjne produkty marki York. Cały asortyment znacznie usprawnia czynności porządkowe, dzięki czemu mycie i zamiatanie podłóg, ścieranie kurzu czy też mycie okien stanie się nie tylko wydajniejsze, ale także dużo przyjemniejsze. Jeśli zatem szukasz sprawdzonych rozwiązań dla swojej firmy sprzątającej i stawiasz na wysoką jakość i niezawodność, to koniecznie zapoznaj się z produktami marki York przeznaczonymi do utrzymania czystości, które wyróżniają się funkcjonalnością, wysoką jakością oraz bogactwem formy, wzornictwa i kolorystyki.

Kilka słów o marce York

Firma YORK to w pełni polski producent oferujący od wielu lat swoim konsumentom szeroki wybór produktów przeznaczonych do skutecznego utrzymywania czystości. W pełni zautomatyzowana produkcja sprawia, że firma zajmuje jedną z głównych pozycji w Europie w branży household. Przedsiębiorstwo powstało w 1992 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 pracowników. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, oferuje atrakcyjne warunki współpracy, pełne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdej transakcji, zapewniając przy tym ciągłe doskonalenie swoich produktów, które powstają zgodnie z zasadami ergonomii i ekologii. Wszystkie z nich znakomicie sprawdzają się podczas codziennych porządków, a także w trakcie generalnego sprzątania. Ponadto, marka za wszelką cenę stara się edukować konsumentów, wpływając na wzrost ich świadomości ekologicznej i wykorzystywania produktów z eko-surowców, które wykazują dużą skuteczność i nie wywierają negatywnego wpływu na naszą planetę.

Wśród dodatkowych marek stworzonych przez firmę York, które uzupełniają jej portfolio, można wymienić:

– Eco-Natural – produkty powstające z troski o środowisko naturalne, przy wykorzystaniu surowców pochodzących z recyklingu przeznaczonych do wielokrotnego użytku;

– AZUR – kompletne zestawy produktów niezbędne do zachowania czystości w domu i w biurze dostępne w niskiej cenie, wyróżniające się atrakcyjną kolorystyką;

– York Bacteria Stop – szeroka gama produktów pozwalających zadbać o czystość w domu i w obiektach firmowych. Wzbogacone są o mikrocząsteczki srebra lub cynku, dzięki czemu wszystkie akcesoria są odporne na działanie szkodliwych mikroorganizmów oraz blokują migrację bakterii między powierzchnią produktu a dłońmi osoby sprzątającej;

– York Auto – seria produktów przeznaczonych do utrzymania czystości i porządku w samochodzie;

– York Beauty – produkty pozwalające zadbać o czystość i relaks ciała przeznaczone do kąpieli i codziennej pielęgnacji.

Dlaczego warto współpracować z firmą York?

Współpracując z marką York, można odnieść wiele korzyści. Firma jest w pełni godna zaufania i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych i stałych klientów, którzy w swojej pracy stawiają wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Jakie zalety ma firma York? 

Nowoczesny design oferowanych produktów, który zaprojektowano z dbałością o najdrobniejsze detale. Wygląd poszczególnych elementów sprawia, że prezentują się bardzo elegancko w każdym wnętrzu, a spójna kolorystyka pozwala na skompletowanie harmonijnych i spójnych zestawów przeznaczonych do sprzątania.

Atrakcyjne ceny nieobciążające firmowego budżetu to kolejna zaleta produktów marki York. Wiele artykułów pozwala na wymianę eksploatowanych części, w tym szczotek lub zapasów w mopach, co pozwala zaoszczędzić koszty związane z zakupem zupełnie nowych produktów. To doskonałe rozwiązanie dla większych przedsiębiorstw.

Praktyczność i funkcjonalność każdego produktu marki York nie ma sobie równych. Produkty te zwiększają wydajność sprzątania, a także sprawiają, że wykonywane czynności stają się przyjemniejsze, łatwiejsze i znacznie bardziej komfortowe. Wiele artykułów wyróżnia się szerokim zastosowaniem, dzięki czemu można je wykorzystać na wiele sposobów. Zdecydowanie uniwersalność to jedna z większych zalet produktów marki York.

Wysoka jakość oferowanych produktów to cecha, za którą są one cenione przez współczesnych klientów, również tych najbardziej wymagających. Do produkcji wykorzystuje się wyłącznie najwyższej klasy materiały i surowce, które gwarantują wieloletnią trwałość, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. To niezwykle istotne w przypadku akcesoriów przeznaczonych do sprzątania, które narażone są na intensywną eksploatację.

Szeroki asortyment sprawia, że z pewnością każdy klient znajdzie idealne propozycje dla siebie, spełniające indywidualne potrzeby i oczekiwania, Wybierając produkty marki York, można zaproponować klientom szeroki zakres usług.

Własne know how – marka York stawia na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie, wykorzystując podczas produkcji wiedzę techniczną i pozatechniczną, która doskonale sprawdza się w tej branży. To połączenie doświadczeń i praktyk zdobytych na przestrzeni kilku lat, które pozwalają na tworzenie autorskich produktów stanowiących często nowość na rynku.

Nowoczesne technologie wykorzystywane przez firmę York

Marka York stawiając na nowoczesne rozwiązania, wykorzystuje innowacyjną technologię IML pozwalającą tworzyć funkcjonalne i praktyczne artykuły do sprzątania, które są trwałe oraz odporne na uszkodzenia i negatywne działanie wody, a także różnice temperatur czy inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Wszystkie akcesoria powstają na nowoczesnych liniach produkcyjnych, a wśród nich do najpopularniejszych należą między innymi produkty antybakteryjne, mopy, miotły i zmiotki, szczotki WC, ściereczki, zmywaki, wiadra, rękawiczki, worki na śmieci wycieraczki, wieszaki, myjki i ściągaczki, gąbki i całe zestawy do sprzątania, Firma oferuje również artykuły dekoracyjne, wśród których można znaleźć elementy ozdobne w postaci świec zapachowych, świeczników, dyfuzorów, podgrzewaczy, wosków i kominków. Dzięki nim po dokładnym sprzątaniu wnętrza wypełnią się pięknym i przyjemnym zapachem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nauka na nartach – czy jest możliwa w każdym wieku?
Nauka na nartach – czy jest możliwa w każdym wieku?
Istnieje bardzo wiele dyscyplin sportowych dostarczających maksymalną dawkę emocji oraz pozytywnych wrażeń. Jedną z nich jest narciarstwo, które mogą uprawiać […]
Czego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie?
Czego nie może zabraknąć w Twoim warsztacie?
Prowadząc warsztat samochodowy nie może nam zabraknąć bardzo wielu narzędzi. Przede wszystkim są to klucze różnego rodzaju, bo bez nich […]
Dach – kiedy konieczna jest wymiana?
Dach – kiedy konieczna jest wymiana?
Dom to miejsce, w którym powinniśmy czuć się w pełni komfortowo. Z tego powodu wiele osób stara się dbać o […]
Ostatnie wpisy