Wypoczynek i hobby

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w spa?

Opublikowano: 22 września 2018 o 10:16   /   przez   /   komentarze (0)

Relaksujący weekend spa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną oderwać się od szarej rzeczywistości i jednocześnie zapewnić sobie kilka dni wewnętrznego spokoju. Bogata oferta zabiegów i masaży z pewnością pozwoli nie tylko zadbać o swoją twarz, włosy i ciało, ale także okaże się idealną formą wypoczynku.

Masaże

Najczęściej wybieranym zabiegiem pielęgnacyjnym w spa jest masaż. Hotele spa w swojej ofercie posiadają zarówno kompleksowe masaże całego ciała, jak i te przeznaczone na konkretne części ciała. Warto pamiętać o tym, że zabieg ten, oprócz zapewniania chwil relaksu i odprężenia, posiada również właściwości zdrowotne, chociażby pobudzanie krążenia.

Sauna

Miejsce wyróżniające się bardzo wysoką temperaturą oraz wysoką lub niską wilgotnością. Ośrodki spa, oferują kilka rodzajów sauny, w zależności od potrzeb zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Pobyt w saunie pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, dodatkowo pobudza metabolizm i przyspiesza akcję serca. Jest również świetną opcją dla osób, które mają problem z układem oddechowym lub odpornościowym.

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

W hotelach spa, można również skorzystać z oferty zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Są to zarówno zabiegi, które pomagają w oczyszczeniu twarzy, jak i te które relaksują i przygotowują skórę do dalszych działań.

Ośrodki i hotele spa dla swoich gości udostępniają również kryte i otwarte baseny, jacuzzi, siłownie czy sale fitness. Warto zajrzeć na stronę ośrodka: http://acquadirosa.pl/pl/spa ,na której można odnaleźć pełną ofertę zabiegów oraz propozycji na spędzenie relaksującego weekendu w spa, a także oferowane przepiękne pokoje Mazury będziesz widzieć z okna każdego poranka.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

13 − 2 =