Lifestyle

Etui na telefon – o czym należy pamiętać przy jego wyborze?

Opublikowano: 2 czerwca 2019 o 12:27   /   przez   /   komentarze (0)

Zapewne nikt nie wyobraża sobie życia bez współczesnej technologii, którą zdominowały smartfony. Posiadacze tych delikatnych urządzeń na pewno chcieliby długo cieszyć się z ich użytkowania. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabezpieczeń na telefon, w postaci silikonowych nakładek na tylną część obudowy i szybką z przodu. Wiele osób wybiera inne rozwiązanie, jakim jest futerał w postaci wsuwki lub klapki.

Etui- niezbędny gadżet dla każdego.

Wybór odpowiedniego etui na telefon należy rozważyć pod kątem naszego stylu życia. Przede wszystkim czynnikiem determinującym jest rodzaj pracy, jaki wykonujemy. Nasze telefony najbardziej są narażone na szkody podczas wykonywania prac fizycznych. W tym wypadku przyda się pancerna obudowa w postaci hartowanej szybki plus etui z klapką. Nie oznacza wcale, że osoba pracująca umysłowo może zrezygnować z etui. Drogi sprzęt wymaga odpowiedniej ochrony, gdyż zarysowana obudowa czy pęknięta szybka może przytrafić się nawet w najmniej spodziewanych momentach. Decyzję o wyborze etui należy też przemyśleć pod względem dostępu dzieci do telefonu. Jeżeli nasze pociechy, w szczególności te najmłodsze lubią bawić się naszym smartfonem, należy zabezpieczyć go przede wszystkim hartowanym szkłem oraz solidnym etui z klapką na magnes lub silikonową nakładką np.: https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/590-p8-lite-2017-p9-lite-2017. W przypadku gdy dzieci nie mają dostępu do urządzenia, wystarczy futerał z klapką lub tzw. wsuwka.

Futerały dla sportowców i amatorów.

Dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, stworzono specjalny rodzaj etui. Miłośnicy aktywności fizycznej mogą wybrać futerał w postaci pasa sportowego lub naramiennika. Przednia część etui jest wykonana ze specjalnego tworzywa, które umożliwia obsługę urządzenia bez konieczności wydobywania go z futerału.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Komentarz
Podpis Adres e-mail Strona WWW

7 + trzynaście =